• O nas

4 crafters to młoda rodzinna firma, która powstała z połączenia naszych pasji do scrapbookingu i modelarstwa. Od pewnego czasu kiełkowało w nas marzenie o własnym sklepie i w końcu nieśmiało zaczynamy je realizować.

W asortymencie sklepu 4 crafters będą znajdować się między innymi:

  • modele klasycznych samochodów

  • farby i aerografy modelarskie

  • papiery i akcesoria do scrapbookingu

  • folie i urządzenia do złoceń

  • tekturki i inne dodatki ozdobne

  • wykrojniki i maszynki do wycinania

Zdajemy sobie sprawę z tego, że istnieje wiele wspaniałych sklepów z produktami do scrapbookingu, rękodzieła i modelarstwa, jednak nie trafiliśmy na taki, który łączyłby te grupy – więc postanowiliśmy spróbować.

Oczywiście oprócz wspaniałych sklepów, które podziwiamy w życiu prywatnym zetknęliśmy się też ze sprzedawcami, którzy nie traktują klientów zbyt poważnie i np. sprzedają towar, którego fizycznie nie mają w sklepie, opóźnienia w realizacji zamówień tłumaczą problemami z dostawcami…

Nie negujemy tutaj idei dropshippingu, jednak podjęliśmy decyzję że w naszym sklepie nie będziemy działać w tym systemie. Wolimy mieć mniej towaru, jednak czujemy się bezpieczniej mając go fizycznie w magazynie. Dzięki temu nie musimy narażać siebie i klientów na niepotrzebny stres i konflikty w przypadku problemów z realizacją zamówienia.*

Niestety, również nam czasami zdarzają się błędy…częściowo wynikające z tego że większość spraw związanych ze sklepem staramy się ogarniać samodzielnie.

Jeśli więc masz jakieś uwagi, co do funkcjonowania naszego sklepu – będziemy wdzięczni za wszelkie (konstruktywne) sugestie 

 

*Mimo najszczerszych chęci czasami zdarzy się że jakiegoś towaru jednak nie mamy na stanie…
Sprzedajemy również za pośrednictwem m.in. Allegro, mamy system który integruje stany magazynowe pomiędzy tamtejszym kontem i sklepem 4 crafters.
Integracje te odbywają się teoretycznie co 8 godzin, więc może się zdarzyć że stan danego produktu nie zdąży się zaktualizować.
O wszelkich brakach ilościowych staramy się jednak informować klientów od razu po zauważeniu tego faktu.