4 crafters to młoda rodzinna firma, która powstała z połączenia naszych pasji do scrapbookingu i modelarstwa. Od pewnego czasu kiełkowało w nas marzenie o własnym sklepie i w końcu nieśmiało zaczynamy je realizować.

W asortymencie sklepu 4 crafters będą znajdować się między innymi:

  • modele klasycznych samochodów
  • farby i aerografy modelarskie
  • papiery i akcesoria do scrapbookingu
  • folie i urządzenia do złoceń
  • tekturki i inne dodatki ozdobne
  • wykrojniki i maszynki do wycinania

Zdajemy sobie sprawę z tego, że istnieje wiele wspaniałych sklepów z produktami do scrapbookingu, rękodzieła i modelarstwa, jednak nie trafiliśmy na taki, który łączyłby te grupy – więc postanowiliśmy spróbować.

Oczywiście oprócz wspaniałych sklepów, które podziwiamy w życiu prywatnym zetknęliśmy się też ze sprzedawcami, którzy nie traktują klientów zbyt poważnie i np. sprzedają towar, którego fizycznie nie mają w sklepie, opóźnienia w realizacji zamówień tłumaczą problemami z dostawcami…

Nie negujemy tutaj idei dropshippingu, jednak podjęliśmy decyzję że w naszym sklepie nie będziemy działać w tym systemie. Wolimy mieć mniej towaru, jednak czujemy się bezpieczniej mając go fizycznie w magazynie. Dzięki temu nie musimy narażać siebie i klientów na niepotrzebny stres i konflikty w przypadku problemów z realizacją zamówienia.

Wciąż się rozwijamy i szukamy inspiracji.Jeśli produktu którego Państwo szukacie nie ma jeszcze w naszym sklepie lub macie jakieś pytania, prosimy o kontakt:

poczta@4crafters.pl
tel. 884 659 021